Yeni Müşteri Panelimiz Yayında…

customer-analytics_0

Altı Nokta Onaltı Ajans olarak uzunca bir süredir üzerinde çalıştığımız yeni müşteri panelimizi sonunda yayına aldık. Yeni tasarımımız görsel anlamda olduğu kadar teknik anlamda da pek çok değişikliği barındırıyor. Örneğin, mobil ve masaüstü gösterimler için önceden tercih ettiğimiz “adaptive” yaklaşım yerine artık “responsive” yaklaşımı benimsiyoruz; bu da sitemizin görüntülediği tüm cihazlarda aynı kullanıcı deneyimini sunacağı anlamına geliyor.

İnternet sitemiz ve müşteri panelimizin yeni tasarımında olabildiğince bütünlük göstermesine gayret ettik. Ayrıca, eskisine oranla çok daha hafif ve hızlı olması için de çok çalıştık. Bu nedenle tüm müşteri veritabanımız sıfırlanmış olup müşterilerimizin yeniden üye olması gerekmektedir.

Eski müşteri panelimizi de bu sürede yayından kaldırmayıp BU LİNKE taşıdık. Müşterilerimiz daha önce satın almış oldukları temaları eski müşteri panelimiz üzerinden hesaplarına giriş yaparak indirebileceklerdir.

Altı Nokta Onaltı Ajans’taki değişiklikler sadece tasarımla da sınırlı kalmadı, artık yine bu site altında yayınlanacak bir de blogumuz olacak. Tüm duyurularımıza, kampanyalarımıza ve yeni temalarımıza ait haberleri bu blogta bulabileceksiniz. Hatta şu anda bu bölümün ilk yazısını okuyorsunuz 🙂

Yeni tasarımla birlikte yepyeni bir uygulamamız mevcut. Play Store üzerinden indirebileceğiniz uygulamamız üzerinden de tema siparişi verebilecek, destek talebi oluşturabileceksiniz.

Yeni sitemize ilişkin görüşlerinizi, önerilerinizi ya da fark ettiğiniz hataları bu yazıya yorum yazarak bildirebilirsiniz. Doğrudan e-posta ile bildirmek isterseniz altinoktaonalticom@gmail.com a yazabilirsiniz.