Hizmet Koşulları

+ Bu sözleşme, WORDPRESSTEMAM.COM sitesinde yer alan temalardan herhangi biri satın alındığı anda yürürlüğe girer. Müşteri herhangi bir temayı satın aldığında sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılır.

WORDPRESSTEMAM.COM sitesinde yer alan tüm temaların satış, dağıtım ve diğer hakları firmamıza aittir. Sitemizden satın alınan temalarda lisans süre sınırlaması bulunmamaktadır.

Müşteri satın aldığı temayı iade edemez, tema sadece 1 domaine özel lisanslanacağı için domain değişikliği talebinde bulunması halinde +50TL domain değişikliği ücreti ödemek zorundadır.

Müşteri satın aldığı temalar üzerinde kişisel değişiklik taleplerini firmamıza iletebilir, belirlenecek ekstra ücret ve süre konusunda anlaşma sağlanırsa bu değişiklikler firmamız tarafından uygun görülürse yapılabilir.

Firmamız tarafından herhangi bir hosting ( barındırma ) hizmeti verilmemektedir. Bu nedenle her müşteri kendi sitesinin güvenliğinden sorumlu durumdadır. Meydana gelebilecek herhangi bir sorunda firmamız sorumluluk kabul etmemektedir. WordPress ve sunucu güvenliği konusunda her müşterinin profesyonel destek alması önerilir.

Müşteri satın aldığı temalardan kaynaklı oluşabilecek sorunlarda firmamıza destek talebinde bulunabilir. Temadan kaynaklı olduğu tespit edilen sorunlar ( güncellenen veya devre dışı bırakılan fonksiyonlar ve güvenlik ile ilgili durumlar hariç) incelendikten sonra, firmamızca uygun görülürse belirsiz bir sürede olmak üzere güncelleme ile giderilir.

+ Temayı aldığınızda demoyu tamamen incelediğinizi, demoda sunulmuş olan mevcut haliyle satın aldığınızı kabul etmiş sayılırsınız. Temaların demosunda bulunan mevcut hata,eksiklik veya başka bir detay ile ilgili GÜNCELLEME YAPMAK TAMAMEN BİZİM İNSİYATİFİMİZDEDİR.

Müşteri satın aldığı temanın kurulduğu içeriklerden kendi sorumludur. ALTI NOKTA ONALTI’nın müşterinin sitesine eklediği içeriklerden dolayı hiç bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Bu siteye üye olmanız Altı Nokta Onaltı Ajans’ın tüm şartlarını kabul etmiş olduğunuzu varsayar.

Altı Nokta Onaltı Ajans tüm tema fiyatlarında ve hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.**