Moda / Yemek / Postal Sitem Olsun Diyorsan…. Gel sıfırdan beraber kuralım
Seçeceğin sektörde sitem Olsun Diyorsan….
Gel sıfırdan beraber kuralım.

Domainini kendin seç, temanı, içeriğini, herşeyini biz kuralım sana teslim edelim ne dersin ?

 

İÇERİSİNDE NELER OLACAK?

  • Wordpresstemam.com’dan seçeceğin tema yüklenecek
  • 10 ayrı kategoride 5’er tane konu olmak üzere toplam 50 içerik sitenize eklenecek. (Bir anda yükleme yapılmayacak, hergün 3-5 içerik eklenecek şekilde ayarlanacak.)
  • Misafir çekebilmeniz için 44$ değerinde SEO eklentisi yüklenecek, ayarlaması özel olarak yapılacak
  • Google’den index alana kadar desteğimiz sürecek.
  • Talebinize göre yerleşimde ve renklendirmede destek sağlanacak.
  • Açacağınız sosyal medya hesaplarınızda sitenizdeki konularınızı otomatik yayınlamak üzere özel eklenti kurulumu yapılacak.

Amacımız; şu kadar yatır bu kadar kazan değildir. Site kurmaya karar verdiyseniz, üzerinizdeki yükü azaltıp anahtar teslim sitenizi teslim etmektir. Misafir çekebilmeniz için tabiki elimizden gelenler yapılacaktır. Ancak herhangi bir garantimiz bulunmamaktadır.

ÜCRETLENDİRME

Wordpress Tema = 100TL

Toplamda 50 İçerik = 200TL

Seo Eklentisi = 150TL

Talep Ettiğimiz Ücret 250TL

SORU Sitenizden satın aldığımız temaların çalışması için sunucu gereksinimleri nelerdir ?

CEVAP Temaların çalışabilmesi için sunucunuzda en az PHP 5.4 ve ioncube loader v5 yüklü olmalıdır. Eğer yüklü değilse, sunucu ile iletişime geçip gerekli kurulumu yaptırabilirsiniz.

 

SORU Sipariş verdikten sonra temamı ne zaman ve nasıl teslim alırım ?

CEVAP Satın almış olduğunuz temanız ödemenizi yaptıktan sonra tarafımızdan onaylanır. Onay sonra HESABIM sayfasına girip İNDİRMELER menüsü altından temanızı indirebilirsiniz.

 

SORU Tema üzerinde değişiklik yapabilir miyiz ? Tüm dosyalar şifreli mi ?

CEVAP Temayı satın aldıktan sonra istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Tema dosyaları içerisinde sadece function dosyası şifreli olup diğer dosyalar açıktır. Function için de şifresiz ek function dosyası konularak düzenleme yapmanıza imkan sağlanmıştır.

 

SORU Temada yapmak istediğimiz değişiklikleri ücretli olarak yapıyor musunuz ?

CEVAP Tema üzerinde yapmak istediğiniz değişiklikler varsa bize bunu detaylı olarak iletebilirsiniz. Size teslim süresi ve fiyat hakkında dönüş sağlanacaktır.

 

SORU Temayı birden fazla sitemde kullanabilir miyim ?

CEVAP Satın almış olduğunuz tema sipariş esnasında ilettiğiniz domaine lisanslanarak verilir ve sadece bu domain üzerinde çalışır.

 

SORU Satın almış olduğumuz temanın domain adresini değiştebilir miyiz ?

CEVAP Maalesef sipariş esnasında vermiş olduğunuz domain adresini kesinlikle değiştiremezsiniz. Temayı satın alanlar bu maddeyi kabul etmiş sayılır.

 

SORU Temayı satın aldıktan sonra destek sağlıyor musunuz ?

CEVAP Satın almış olduğunuz temayla ilgili karşılaşabileceğiniz teknik sorunlara ücretsiz olarak destek sağlıyoruz. Bu destek sadece satın almış olduğunuz tema ilgili olup temadan kaynaklanan sorunları kapsamaktadır. Destek taleplerinizi üst menüde bulunan DESTEK bölümünden iletebilirsiniz.

 

SORU Temalarınıza güncelleme yapıyor musunuz ? Bu güncellemeler ücretsiz mi ?

CEVAP Evet, temalarımızın hepsi güncelleme almış olup, gerek gördükçe güncellemelere devam etmekteyiz. Üstelik tüm güncellemeler temayı satın alan müşterilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır. WordPress Admin panelinden gelen uyarı ile güncellemeyi öğrenebilirsiniz.

250
Tema Demosu Admin Panel Demosu Kurulum & Kullanım Kılavuz

Tema Gereksinimleri

WORDPRESS:

PHP:

IONCUBE: