Hizmet Koşulları

+ Bu sözleşme, WORDPRESSTEMAM.COM sitesinde yer alan temalardan herhangi biri satın alındığı anda yürürlüğe girer. Müşteri herhangi bir temayı satın aldığında sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılır.

WORDPRESSTEMAM.COM sitesinde yer alan tüm temaların satış, dağıtım ve diğer hakları firmamıza aittir. Sitemizden satın alınan temalarda lisans süre sınırlaması bulunmamaktadır.

Müşteri satın aldığı temayı iade edemez, tema sadece 1 domaine özel lisanslanacağı için domain değişikliği talebinde bulunması halinde +25 TL domain değişikliği ücreti ödemek zorundadır.

Müşteri satın aldığı temalar üzerinde kişisel değişiklik taleplerini firmamıza iletebilir, belirlenecek ekstra ücret ve süre konusunda anlaşma sağlanırsa bu değişiklikler firmamız tarafından yapılabilir.

Firmamız tarafından herhangi bir hosting ( barındırma ) hizmeti verilmemektedir. Bu nedenle her müşteri kendi sitesinin güvenliğinden sorumlu durumdadır. Meydana gelebilecek herhangi bir sorunda firmamız sorumluluk kabul etmemektedir. WordPress ve sunucu güvenliği konusunda her müşterinin profesyonel destek alması önerilir.

Müşteri satın aldığı temalardan kaynaklı oluşabilecek her türlü sorunlarda firmamıza destek talebinde bulunabilir. Temadan kaynaklı olduğu tespit edilen tüm sorunlar ( güncellenen veya devre dışı bırakılan fonksiyonlar ve güvenlik ile ilgili durumlar dahil ) incelendikten sonra en uygun çözüm en geç 15 iş günü içinde sunulacaktır.

Müşteri satın aldığı temanın kurulduğu içeriklerden kendi sorumludur. ALTI NOKTA ONALTI’nın müşterinin sitesine eklediği içeriklerden dolayı hiç bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Bu siteye üye olmanız Altı Nokta Onaltı Ajans’ın tüm şartlarını kabul etmiş olduğunuzu varsayar.

Altı Nokta Onaltı Ajans tüm tema fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.**

vpills